Kayak Turları & Spor Etkinlikleri

Yurtdışında en gözde ve popüler kayak merkezlerinde en iyi fiyatlar ile konaklama fırsatları sunan MayaTravel Turizm, ayrıca Dünya’nın 4 bir yanındaki spor müsabakaları & maçlarını izleme takımınızı desteklerken şehri keşfetme şansını sizlere sunuyor.

Otellerimiz

✦ Annapurna Otel

Hotel Annapurna’da birinci sınıf hizmeti ile Courchevel’in zirvesinde yer alan ve kapıya kayakla erişim sunan 5 * Hotel Annapurna, spa, 2 sauna, 2 hamam ve fitness merkezi içeren sağlıklı yaşam merkezi sunmaktadır.

Hotel Annapurna’nın her odası dağ manzarasına ve küvetli veya duşlu özel banyoya sahiptir. Bazı odalarda balkon da vardır. Wi-Fi erişimi tesis genelinde mevcuttur.

Her sabah kontinental, açık büfe veya glütensiz kahvaltı servis edilmektedir. Otel bünyesindeki restoran panoramik manzaralı güneye bakan bir terasa sahiptir ve gurme mutfağı servis etmektedir. Akşamları konuklar barda bir kokteylle gevşeyebilirler.

Otel bünyesindeki spa NUXE ürünlerini kullanır ve konuklar güzellik bakımı ve masaj için rezervasyon yaptırabilir. Spa ayrıca Courchevel’in doğal dağ manzaralı kapalı havuza ek olarak tek açık yüzme havuzunu da sunmaktadır.

Hotel Annapurna’da sunulan diğer hizmetler arasında bir konsiyerj, kayak malzemeleri kiralama, çocuk oyun odası, toplantı odaları ve kayak istasyonunun çevresinde 24 saat servis hizmeti yer almaktadır.

Cenevre Havaalanı tesise 143 km uzaklıktadır.

✦ Hotel des trois vallees
✦ Hotel Chabichou
✦ Hotel Carlina
✦ Hotel le lana
✦ Courchevel 1850

✦ Le Refuge

✦ Le Sommet

✦ Le Jardin Alpin

Scroll to Top