Kayak Spor

Yurtdışında en gözde ve popüler kayak merkezlerinde  en iyi fiyatlar ile konaklama fırsatları sunan MayaTravel Turizm,

ayrıca Dünya'nın 4 bir yanındaki spor müsabakaları & maçlarını izleme takımınızı desteklerken şehri keşfetme şansını sizlere sunuyor.

OTELLERİMİZ

ANNAPURNA OTEL

Hotel des trois vallees
Hotel Chabichou
Hotel Carlina
Hotel le lana
Courchevel 1850

 

Hotel Annapurna'da birinci sınıf hizmeti ile Courchevel'in zirvesinde yer alan ve kapıya kayakla erişim sunan 5 * Hotel Annapurna, spa, 2 sauna, 2 hamam ve fitness merkezi içeren sağlıklı yaşam merkezi sunmaktadır.

 

Hotel Annapurna'nın her odası dağ manzarasına ve küvetli veya duşlu özel banyoya sahiptir. Bazı odalarda balkon da vardır. Wi-Fi erişimi tesis genelinde mevcuttur.

 

Her sabah kontinental, açık büfe veya glütensiz kahvaltı servis edilmektedir. Otel bünyesindeki restoran panoramik manzaralı güneye bakan bir terasa sahiptir ve gurme mutfağı servis etmektedir. Akşamları konuklar barda bir kokteylle gevşeyebilirler.

 

Otel bünyesindeki spa NUXE ürünlerini kullanır ve konuklar güzellik bakımı ve masaj için rezervasyon yaptırabilir. Spa ayrıca Courchevel'in doğal dağ manzaralı kapalı havuza ek olarak tek açık yüzme havuzunu da sunmaktadır.

 

Hotel Annapurna'da sunulan diğer hizmetler arasında bir konsiyerj, kayak malzemeleri kiralama, çocuk oyun odası, toplantı odaları ve kayak istasyonunun çevresinde 24 saat servis hizmeti yer almaktadır.

 

Cenevre Havaalanı tesise 143 km uzaklıktadır.

 

Most popular facilities

 Swimming pool

 Spa and wellness centre

 Free parking

 Pets allowed

 Family rooms

 Free WiFi

 Bar

 

Le Refuge

Le Sommet

Le Jardin Alpin


Behçet Sok. Bilek İş Merkezi C Blok No:3/1 34416
4.Levent / İstanbul / Türkiye

meltem.telatar@mayatravel.com.tr  
+90 533 293 98 87  -  +90 212 281 05 46

Kanada Toronto Ofis

mustafa.isik@mayatravel.com.tr 
+1 (416) 453 76 31  -  +90 533 210 39 39

TOP