meltem.telatar@mayatravel.com.tr
+90 533 2939887 +90 533 210 39 39 - +90 212 2810546

HİKAYEMİZ
20 yılı aşkın bir süredir Evasion-Voyage / Planet Turizm çatısı altında kurumsal firmalara ve bireysel gruplara hizmet veren organizasyon ekibimizin bir bölümü olarak, yeni bir marka, aynı kadro ve yepyeni bir enerjiyle farklı bir yola devam etme kararı aldık.

İşte bu nedenle yeni başarıların peşine düştük ve değer katacak bu değişimle, yeni bir döneme başladık.

Yılların getirdiği tecrübemizi ve hayallerimizi “MayaTravel” markası altında  topladık ve ses getiren projeleri hayata geçirmeyi hedefledik.

AMACIMIZ

Mayatravel’in kuruluş amacı, Türkiye’nin öncü sektörlerinden turizmin, özellikle incoming ve lüks seyahat kategorisinde ve ulusal ve uluslararası firmaların yurtiçi ve yurtdışı organizasyon ve toplantı turizmi dallarında faaliyet göstermek ve ülkemiz turizminin  gelişmesine katkıda bulunmaktır.

Bu kapsamda yürütülen pazalama ve tanıtım faaliyetleri, dünyadaki tüm lüks turizm fuarlarına katılım, her yıl Fransa, İngiltere, Kanada, Asya ülkelerinde varlıklı turistlere hizmet veren acentalara bire bir yapılan tanıtım ve satış ziyaretleri ilgili ülkelerdeki turizm ve kültür ateşeleri ve ekipleri ile beraber ve dayanışma içinde çalışma suretiyle yürürülmekte ve Türkiye algısına katkıda bulunmaktadır.

Tüm bu profesyonel çabaların, Türkiye’yi karış karış dolaşş, tarihine ve kültürüne son derece hakim bir ekip tarafından gerçekleştirilmekte olması da faaliyetlerin etkinliğini arttırmaktadır

NE YAPIYORUZ?

Hiç tükenmeye enerjmizle, firmalara toplantı organizasyonundan, etkinlik yönetimine, yurt içi ve yurt dışı seyahatlerde dünyanın her yerinde hizmet veriyoruz. Yaptıklarımızı aşağıda kısaca özetledik.

 

TOPLANTI

İşimizi severek ve keyif alarak yapıyoruz. Her projemizde müşterilerimizle birlikte olmanın ve doğru işler çıkarmanın verdiği enerjiyi tüm işlerimize yansıtıyoruz.

Bayi toplantılarından iç iletişim toplantılarına, basın toplantılarından eğitim toplantılarına her talebinize uygun, size özel bir planlamayla;

 

ETKİNLİKEğer amacınız akılda kalıcı bir etkinlik ise, fark yaratmanız gerekir. Fark yaratmak için ise iyi fikirlere ihtiyacınız vardır. İyi fikirleri uygulamak için de doğru bir ekibe ve iyi bir planlamaya.

Biz her projemizin akılda kalmasını istiyoruz. Konsept projelerden saha aktivitelerine, roadshowdan ürün deneme aktivasyonlarına, test sürüşlerine, lansmanlara, fuar organizasyonlarından festivallere, şirket partilerinden sosyal sorumluluk projelerine kadar amacınıza uygun yüksek standartlarda etkinlikler yapıyoruz.

 

INTERDISIPLINER ÖZEL ETKİNLİKLER


Tasarladığımız özel etkinlikler ile interdisipliner konseptleri biraraya getiriyoruz. Kurumlara  ve üst düzey yöneticilerine, misafirlerine yönelik bu çalışmalarda sanat, felsefe, mimari, yemek vb farklı disiplinleri bir çatı altında topluyoruz.Katılımcıların zevkine ve ilgi alanlarına göre özel olarak küçük gruplara yönelik bu çalışmalar alışagelmiş mekanların dışında gerçekleşiyor.
Bu özel etkinliklerde isteğe göre katılımcılar, bazen bir felsefeci, bazen bir şef, bazen de özel bir dans gösterisi ile farklı mekanlarda deneyimleyecekleri bir etkinliğin parçası oluyorlar.

nema, çağdaş sanat, mimari, yemek kültürü, heykel, dans, spor, felsefe vb… gibi disiplinlerin birbiriyle iletişimi çerçevesinde katılımcılara farklı ve daha evvel yaşamadıkları bir deneyim sunmak amaçlanıyor.

Grupların özel isteklerine ve ilgi alanlarına göre, katılımcılar alanında fikir önderleri ile biraraya geliyoruz.

Bu etkinlikler, yabancı misafirler için havaalanından karşılama ile başlayan ve Türkiye’de kalışları sırasında, bir misafirin erişemeyeceği farklılıkta ve Türkiye’nin değerlerini ön plana çıkartan, kültürünün daha iyi tanınmasına olanak sağlayan titiz ve detaylı bir çalışmayı kapsıyor.

Özel etkinlikler, yaş gruplarına ve ilgi alanlarına göre özel olarak tasarlanıyor.

 

YURT DIŞI SEYAHAT DANIŞMANLIĞIOrganizasyonunuzun nerede olduğu önemli değil; çünkü tüm dünya, elimizin altında. Stratejik temele oturmuş yaratıcı fikirlerimizi, dünyanın her yerine aynı enerjiyle taşıyoruz. Uzak mesafeler, bizim için ulaşılmaz değildir. Farklı lokasyonlarda size aynı standartlarda projeler hazırlıyoruz. Yurt dışında toplantı organizasyonlarından, incentive grup organizasyonlarına sizlere özel etkinlikler gerçekleştiriyoruz.


 
Web Development /></ boradoluca